adf adfe

Zdrowie w pigułce / Medycyna / Innowacyjna...

redakcja sprwadza

Innowacyjna i hiperskuteczna formuła zwiększa przyrost tkanki mięśniowej o ponad 80% i jest hitem na siłowniach!
Data publikacji:

Autor artykułu: dr Kamil Jastrzębski

asg
asg
asg

Nowa metoda, nad którą od lat pracowała grupa specjalistów z USA, pozwala na przyrost masy mięśniowej nawet do 15 kg i błyskawiczne docięcie sylwetki. Działa oszołamiająco szybko i skutecznie, a co więcej – nie zawiera żadnych szkodliwych składników, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i w 100% naturalna. W kontrolowanych klinicznie testach naukowcy z Uniwersytetu w stanie Idaho udowodnili skuteczność tej innowacyjnej formuły i wyjaśnili, co jest odpowiedzialne za tak szybki wzrost mięśni.

Doświadczeni kulturyści i trenerzy nie mogli uwierzyć, kiedy zobaczyli realne efekty u mężczyzn, którzy przeszli nową kurację autorstwa grupy kilkunastu specjalistów z Ameryki. Nikogo nie powinno to jednak dziwić – żaden produkt, który dotychczas występował na rynku, nie może się równać wynikami z tym preparatem, nad którym prace trwały 7 lat. Testujący go mężczyźni zbudowali średnio 15 kg czystej masy mięśniowej w jedyny miesiąc.

Wszystko zaczęło się 7 lat temu w mieście Boise w stanie Idaho. To tu prof. James McGovern zebrał wokół siebie specjalistów z różnych dziedzin, by opracować środek wspomagający mężczyzn nie tylko w budowie sylwetki, ale też wspierający prawidłowe działanie układu hormonalnego. „Zależało nam na stworzeniu skutecznego preparatu, który bezinwazyjnie i w jak najbardziej naturalny sposób ułatwiłby mężczyznom rozbudowę tkanki mięśniowej, a przy okazji miał pozytywny wpływ na ich życie erotyczne. Chcieliśmy zwiększyć efektywność męskiego metabolizmu, a żeby to osiągnąć, należało wypróbować wiele różnych kombinacji naturalnych składników. Dlatego zależało mi na podjęciu współpracy z absolutnymi pionierami wielu różnych dziedzin, którzy nie baliby się eksperymentować i mieli otwarte głowy. Efekty tej wieloletniej pracy przerosły nasze najśmielsze oczekiwania!”, mówi prof. McGovern. „Pośród wielu produktów o zbliżonym działaniu, żaden nie działa tak szybko i to bez jakichkolwiek efektów ubocznych. Tajemnica tych spektakularnych efektów została ujawniona po przeprowadzeniu przez nas dokładnych testów na 150 tys. ochotnikach na moim macierzystym Uniwersytecie w Boise.”.

  • Jak osiągnąć sukces w rozbudowie tkanki mięśniowej?
  • Skąd wziąć więcej energii?
  • Jak pozbyć się ciągłego uczucia zmęczenia?
  • Jak wywołać TEN uśmiech na twarzy kobiety?

TO PROSTE! WYSTARCZY Muscle Gain!

Dlaczego?

Po pierwsze:

odpowiednio skomponowany skład o wielopoziomowym działaniu

Nowa formuła została opracowana w oparciu o kompozycję unikalnych składników aktywnych; ich działanie jest zatem wielopłaszczyznowe i uzupełniające się. Ten niepowtarzalny skład przyspiesza metabolizm organizmu, w wyniku czego nadmiar tkanki tłuszczowej zostaje spalony w ok. 70% i całkowicie przekształcony w masę mięśniową. Ponadto preparat:

  • usuwa z organizmu 85% szkodliwych toksyn
  • stymuluje i 5-krotnie poprawia przepływ krwi
  • przyczynia się do utraty ponadprogramowych kilogramów
  • optymalizuje sprawność seksualną

tym samym podnosząc samopoczucie

Skuteczność nowej metody wynika z połączenia kilku kluczowych składników: kwasu D-asparaginowego, kompleksu ZMA (cynk, magnez, witamina B6), ekstraktu z pestek mango afrykańskiego, ekstraktu z nasion kozieradki oraz witamin D3 i K2. Niektóre z tych substancji występują naturalnie w organizmie i odpowiednio zestawione i stymulowane wpływają na podwyższenie skuteczności działania preparatu. W Muscle Gain składniki aktywne są bardziej skondensowane, a przez to łatwiejsze do wchłonięcia, dzięki czemu działają natychmiast po wprowadzeniu do organizmu.

Po drugie:

fazy działania jako ugruntowanie długofalowych efektów

Już przy pierwszym zastosowaniu Muscle Gain tkanka tłuszczowa ulega natychmiastowemu zniszczeniu, zaś na jej miejscu stopniowo nadbudowują się mięśnie. Niektórzy z testujących produkt mężczyzn twierdzili, że już pierwszego dnia przyjmowania osiągnęli nawet około 1,5 kg czystej masy mięśniowej! Jednak to dopiero początek; przy codziennym stosowaniu preparatu organizm automatycznie zaczyna funkcjonować tak, aby rozbudowywać mięśnie i jednocześnie spalać tkankę tłuszczową. Ponadto, jest na bieżąco odżywiany, nie brakuje mu żadnych składników mineralnych niezbędnych do jego funkcjonowania.

phase1

faza

Przez 2-3 tygodnie główny wpływ ma zawarty w preparacie ekstrakt z kozieradki, który w pierwszej kolejności pobudza regenerację włókien mięśniowych i potęguje wchłanianie składników odżywczych. Już po 3-4 dniach następuje wyraźnie odczuwalna poprawa samopoczucia i skrócenie czasu potrzebnego organizmowi do regeneracji; dzięki temu szybciej wypoczywa i efektywniej wykorzystuje składniki przyjmowane w pokarmach.

phase1

faza

To najważniejszy proces, który osiąga swoje apogeum około 3-4 tygodnia. Zawarta w preparacie bioformuła wzmaga produkcję testosteronu oraz zwiększa objętość mięśni i wzmacnia zarówno włókna szybkokurczliwe, odpowiedzialne za dynamikę i szybkość oraz włókna wolnokurczliwe, które wpływają na wzrost siły, wytrzymałości oraz przyrost suchej masy mięśniowej. To podczas tej fazy wyraźnie wzrasta siła i wytrzymałość, co odnotowali wszyscy mężczyźni testujący produkt: trenowali z coraz większym obciążeniem, a kilometry pokonywane na bieżni czy rowerku wzrosły o nawet 80%. Ta naturalna formuła w bezpieczny i bezinwazyjny sposób zwiększa siłę, wydolność oraz przyczynia się do zbudowania zdrowej muskulatury.

phase1

faza

Ostatnia, III faza, to czas, w którym osiągnięte efekty są imponujące, jednak wymagają utrwalenia. Siła, dynamika i wytrzymałość wciąż wzrastają, zaś aby utrzymać suchą masę mięśniową i tempo procesu przemiany materii, należy wciąż kontynuować korzystanie z preparatu. To właśnie w tej fazie najaktywniej działa witamina K2, która stabilizuje procesy metaboliczne w organizmie, by nie utracić uzyskanych efektów.

Po trzecie:

posłuchaj opinii profesjonalistów i… nie tylko!

Produkt jest idealny zarówno dla amatorów, jak i zawodowych sportowców. Muscle Gain cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wszystkich, którzy chcą mieć pełną władzę nad swoją sylwetką i samopoczuciem. Obecnie jego popularność wzrasta nie tylko wśród kulturystów, ale też miłośników życia FIT. 97% skuteczność formuły została poddana niezależnym testom w Ośrodku Kontroli Jakości w Kopenhadze, w wyniku czego uzyskała certyfikat potwierdzający jej najwyższą jakość. Aż 9/10 badanych potwierdziło odczuwalny wzrost siły mięśni, a w 89% przypadków odnotowano także wzrost testosteronu o 1/3. Pozytywnych opinii osób, które już przekształciły zalegający w organizmie tłuszcz w mięśnie przybywa z każdym dniem!

img

Janek Wójcicki, 32 lata, spec. dietetyk i trener personalny:

„Otrzymałem Muscle Gain i proces rozbudowy mięśni ruszył od samego początku. Po jakichś trzech dniach miałem 3-4 kg więcej mięśni! Ten środek zupełnie wyparł złogi tłuszczu w moim organizmie, a myślałem, że to możliwe tylko dzięki diecie! Nie trenowałem jakoś specjalnie, a mimo to moja sylwetka była wyraźniej zarysowana, każdy mięsień po prostu idealnie wyżłobiony! Poza tym, ta formuła jest całkowicie bezpieczna – przez cały czas czułem się zdrowy i miałem dużo siły, zero skutków ubocznych. W ciągu miesiąca przybrałem trochę ponad 15 kilogramów mięśni, w końcu jestem docięty jak marzyłem i… w 100% zadowolony! ”

Oto specjalna oferta dla wszystkich, którzy chcą skończyć z frustracją, zdobyć sylwetkę marzeń i niewyczerpaną energię: klikając w poniższy link, możesz otrzymać Muscle Gain ze zniżką – nawet 73% taniej! Oferta specjalna jest ważna TYLKO dziś do końca dnia!

banner

Pierwsze 100 osób, które zamówi preparat do otrzyma specjalną zniżkę -73%. Pośpiesz się! Liczba opakowań jest ograniczona.

507 PLN
137 PLN

*Imię i nazwisko:

*Numer telefonu:

o autorze

author

dr Kamil Jastrzębski

Dietetyk, absolwent Sydney School od Medicine, członek Towarzystwa Dietetyki i Sportu, autor publikacji z zakresu zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej

Komentarze ():

Czytaj komentarze do artykułu: "Innowacyjna i hiperskuteczna formuła zwiększa...."

AV

Andy1 dzień temu

Pamiętajcie – nigdy nie skreślajcie siebie! Jak macie jakieś marzenia, róbcie wszystko żeby je spełnić! Tak właśnie było ze mną dzięki Muscle Gain – z zalanej kluchy w mięsnie ze stali i to w zaledwie 3 miesiące!

01
Odpowiedź
AV

Gamoń1 dzień temu

Nie powiem, przydałoby się cos na docinkę, żeby porzeżbić trochę co się da. Kumepl mi powiedział, że cos takiego istnieje, ale sam nie próbował, słyszał od zioma ze Stanów. Czekam w takim razie na więcej opinii…

Odpowiedź
AV

Daro1 dzień temu

@Gamoń ja stosuję już 5 dzień i jest sztoooos, jakby mi ogień w mięsniach płonął! Już widzę, że trochę boczku ubywa, hehe

Odpowiedź
AV

ewelka961 dzień temu

polecam wszystkim crossfiterkom i fighterkom – to nie tylko dla facetów, wbrew temu, co może sugerować ten artykuł ;) szczególnie, jeśli zzależy Ci na rzeźbie i nieobce Ci terminy takie jak ‘nalanie’ czy ‘docinka’ heheeee. Albo zasuszanie się przed zawodami ;)

0
Odpowiedź
AV

Jarosław Stępień1 dzień temu

Jestem facetem w średnim wieku, warto mi sięporywać na to szaleństwo?

Odpowiedź
AV

Andy1 dzień temu

@Jarosław Stępień pewnie, że tak! Jeżeli skończyłeś 18 lat to nie powinno być żadnych problemów :D

Odpowiedź
AV

Jarosław Stępień1 dzień temu

@Andy chłopie, chyba bardziej 18 x 3! no, ale żarty na bok. Nie ma żadnych niebezpieczeństw dla trochę starszych fanów dźwigania ciężarów?

Odpowiedź
AV

Dominik N.1 dzień temu

@Jarosław Stępień jeśli do tej pory dźwigasz, to szacun. Ale tak jak piszą w artykule, to samo dobro dla organizmu, bierzesz dwie tabletki po wieczornym treningu i masz i regenerację i stara jakaś taka ładniejsza się robi xD

Odpowiedź
AV

Ptak Dodo1 dzień temu

Siema wszystkim wkręconym! Właśnie zbliżam się do końca kuracji – wszystko idzie gładziutko, zero jakichś krzywych akcji. Serducho spoko, jelita też, sucha masa się urtrzymuje, nie ma efektu puchnięcia. Coś mi się zdaje że trafiłem na kolejny produkt do mojego niezbędniczka!

01
Odpowiedź
AV

Ernni1 dzień temu

aż dziwnie się czyta te wszystkie zachwyty, takie to się wydaje nie realne

Odpowiedź
AV

Mateusz Mrrr1 dzień temu

Właśnie przyszła wyczekiwana paczka z Muscle Gain, zobaczymy, czy to co tu piszecie i co słyszałem na siłce to rpawda. Nie będę zbyt modyfikował diety i zobaczymy – niech dzieje się magia.

Odpowiedź
AV

Ben Toro1 dzień temu

Ja jestem gdzieś tak w połowie kuracji i nie spodziewałem się takich efektów, serio! W sumie niewiele sobie obiecywałem, ale zawsze testuję nowości na rynku budowania rzeźby i tu takie miłe zaskoczenie – polecam!

Odpowiedź
AV

Justaaaa1 dzień temu

Trochę poczekałam na jakiśfajny suplement na bazie naturalnych składników, szczególnie, że od lat już jaram się życiem fit: prowadzę zbalansowaną dietę, ćwiczę jogę, codziennie biegam. No i właśnie chciałam jakiś środke na rozbudowę mięsi, bo przymierzam się żeby z chopem na siłkę iść i może trochę pobawić się ciężarami. Widze, że to coś dla mnie cchyba, nie? :)

Odpowiedź
AV

Bodzio Chyłek1 dzień temu

ooo, to dobrze się składa, bo ja ostatnio coś nie mam ani ręki do jakichkolwiek odżywek ani chęci do ćwiczeń...ogólem to nic mi się nie chce.

Odpowiedź
AV

Anonima1 dzień temu

Ale tu się widzę testosteron aż przelewa, hehe… a chciałam tylko tak przy okazji napisać, że mój narzeczony to przyjmuje i od dawna nie bolała mnie głowa ;) jeśli wiecie, co mam na myśli

0
Odpowiedź
AV

Piotrek1 dzień temu

@Anonima hahahaaahaha, to się usmiałem! Jaka pani jest subtelna ;)

Odpowiedź
AV

Anonima1 dzień temu

@Piotrek No przecież to są takie rzeczy, co im mniej o nich napiszesz, tym więcej zrozumie ten kto czyta. Nie? ;)

Odpowiedź
AV

Kris_De1 dzień temu

Ej, a ja dopiero zaczynam swoją przygodę z ciężarami. Mślicie, że to dobre na początek?

Odpowiedź
AV

Tomasz Kukiełka1 dzień temu

@Kris_De stary, myślę, że to wręcz genialne na początek, normalnie lepiej trafić nie mogłeś. Bezinwazyjne, sama naturka hehe

Odpowiedź
AV

DzikiDzik1 dzień temu

no powiem Wam że strasznie długo usialowałem coś ze sobą zrobić, bo sięrozrosłem bardziej wszerz niż wzwyż i nic nie pomagało, a to pomogło. I teraz jestem dzik nad dziki!!!!

12
Odpowiedź
AV

Cezary Wilk1 dzień temu

photos or didn’t happen ;)

01
Odpowiedź
AV

Bartłomiej Siennicki1 dzień temu

ja to grzecznie w szafeczce trzymam, patczta i podziwiajta:

01
Odpowiedź
AV

Bartek1 dzień temu

ej, a macie po tym tak, że normalnie śpi się wam najlepiej w życiu? W sensie jakby lepiej się wysypiacie?

Odpowiedź
AV

Bartłomiej Siennicki1 dzień temu

no totalnie, wiadomo. Przecież to dzięki kwasowi d-asparaginowemu głównie, on ma takie działanie. Żeby organizm mógł się lepiej regenerować, bo przecież sen u jest kluczowy. No i nie zapominajmy o ZMA – cynk, magnes i B6 podkręca też regenrację właśnie w trakcie odpoczywnaia, borń bożu przed treningiem młody!

Odpowiedź
AV

Bartek1 dzień temu

@Bartłomiej Siennicki a to mango?

Odpowiedź
AV

Bartłomiej Siennicki1 dzień temu

tutaj maszwsparcie w rzezaniu mięśni, bo hamuje apetyt i uczestniczy w procesie usuwania toksyn z organizmu, także tez dosyć istotny składnik. Ogólnie bardzo przemyślany skład, trzeba to przyznać.

Odpowiedź
AV

Gosia Szanel1 dzień temu

dziewczyny, posłuchajcie swojej trenerki (czyli mnie ;D): nic lepszego na rynku nie znajdziecie – są efekty, nie ma jakichś hardkorów. I to nie tylko dla początkujących!

01
Odpowiedź
AV

Sebix1 dzień temu

Awwww, widac, że wszystkie Bartki to fajne chłopaki ;) mam tak na drugie

Odpowiedź
AV

Lech D.1 dzień temu

Do mnie właśnie przyszło, będę pisał, co i jak :D

Odpowiedź